En Uygun Teklifi Veriyoruz !

Montaj Risk Sigortası

Montaj All Risks Sigortası

Montaj Risks Sigortası

                Toplumda yer alan bireylerin evlilik kararları, taşınma ihtiyaçları sebebi ile montajı ve kurulumu gereken birçok mobilya ortaya çıkmaktadır. Montajı ve kurulumu gereken mobilyaların yanı sıra teknolojik aletler ve yahut ev eşyaları hatta daha fazlası bulunmaktadır. Montaj ve kurulum gereken bu kadar çok eşya olması ise montaj ve kurulum sırasında ortaya çıkan bir telaş ve yahut karmaşa ile montajda sorun çıkma ihtimali oldukça yüksektir.

                Montaj sırasında kurulumu yapılırken eşyaların kırılması ve yahut bozulması hatta daha fazlası ile muhatap olmak zorunda kalabiliriz. Montaj konusunun bu kadar önemli ve riskli olması sebebi ile toplumda yer alan bireyler her ne kadar evlilik kararları alırken ve yahut taşınma ihtiyaçları ortaya çıkarken montajı ve kurulumu zorlayıcı ürünler almamaya dikkat etse de bu montaj konusundaki riskin yok olmasında yeterli olamamıştır. Bu ise toplumda yer alan bireylerin montajda oluşabilecek zararların karşılanması sebebi ile sigorta yaptırmak istemelerine neden olmuştur. Toplumda yer alan bireylerin bu ihtiyacı sebebi ile montaj ve kurulum için de sigortanın oluşturulması gerektiğini ortaya çıkarmıştır.

                Toplumda yer alan bireylerin montaj ve kurulumda eşyalarının ve yahut ürünlerinin kırılmasından, bozulmasından ve yahut daha fazlası ile karşılaşmasından ürktükleri için montaj all risk sigortası ortaya çıktığı andan itibaren yoğun bir ilgiye maruz kalmaktadır.