En Uygun Teklifi Veriyoruz !

Akaryakıt Servis İstasyonları Paket Sigortası Kapsamı

Akaryakıt Servis İstasyonları Paket Sigortası Kapsamı

Akaryakıt Servis İstasyonları

Akaryakıt ve oto servis istasyonları özellikle yangın ve kaza riski taşımaları açısından sigortalanması gereken kurumların başından gelmektedir. Bu neden ile Akaryakıt Servis İstasyonları Paket Sigortası ile işverenlerin başta kendilerini, iş yerlerini, iş yeri demirbaşlarını, bütün çalışanlarını güvence altına alarak iş huzurunu sağlarlar.

Özellikle yanıcı ve patlayıcı maddeler kendi başına risk Akaryakıt Servis İstasyonları Paket Sigortası ile bu risk azaltırken yangın sigortası, mali sorumluluklar ve diğer bütün gerekli teminatları içeren sigortalar ile birlikte bir paket sigorta satın almak en doğru olanıdır. Yangın sigortasın başta olmak üzere, sel, yıldırım düşmesi, dolu yağması, doğalgaz patlamaları, kasa hırsızlığı ve kasa içeriği hırssızlıkların, su baskınlarını bu poliçenin ana başlıklarıdır. Ayrıca fırtına, duman, kara ve hava taşıtlarının meydana getireceği çarpma veya patlamaların oluşturacağı hasarlar, toprak kayması, terör hareketleri sonucu olan hasarlar, enkaz kaldırma, cam kırılması sigortası da paketin satış içeriğinde vardır.

Daha geniş teminatlar elde etmek için Akaryakıt Servis İstasyonları Paket Sigortası ile maili sorumluluklara ait sigorta paketleri, kiracı ve komşuluk mali sorumlulukları, kira kaybı sigortası, alternatif iş yeri masrafları, raf ve vitrinlerin tazmini ilave edilebilir. İş yeri giderlerinin ödenmesi, vefat işlemleri, tıbbi destek ve danışmanlık hizmetleri pakete katılabilir. 3. şahıslara karşı mali sorumluluk, kendisi ve çalışanları için kaza sigortası, zorunlu mali sorumluluk sigortaları, emniyeti suistimal sigortaları da isteğe bağlı ilave edilerek sigortalılığın detayları ve mali sorumlulukları arttırılabilir.