SEKTÖR HABERLERİ

Ferdi Kaza Sigortası

Ferdi kaza sigortası; kişilerin başlarına gelebilecek ani ve harici olaylar nedeniyle uğrayabilecekleri bedensel zararları teminat altına alır.

DEVAMINI OKU

Kışa Girmeden Otomobilinizde Kontrol Etmeniz Gereken 7 Konu

Kış mevsiminde değişen hava koşulları, açık alan ve kapalı alanlardaki ısı farklılıkları aracınızın sisteminde bazı sorunlar yaşatabilir.

DEVAMINI OKU

Anadolu Sigorta’dan Bir İlk Daha Sağlık Sigortası Sahiplerine 7/24 Sağlık Danışmanlığı

Anadolu Sigorta sektörde bir ilke daha imza atarak sağlık sigortası sahiplerine, 7/24 canlı ve görüntülü sağlık danışmanlığı veriyor.

DEVAMINI OKU

Konut Paket Poliçesi

Konut Sigortası ürünümüz, eviniz ve içindeki eşyaları yangından hırsızlığa, depremden su baskınına kadar pek çok riske karşı koruma altına alan geniş kapsamlı ve "kişiye özel" bir paket sigorta uygulamasıdır.

DEVAMINI OKU

Hem Paranız Hem Canınız Tehlikede Olabilir!

Lastik basıncının gerektiğinden daha düşük veya yüksek olması trafik kazası riskini arttırdığı gibi, lastiğin ömrünü kısaltıyor ve daha fazla yakıt harcanmasına yol açıyor.

DEVAMINI OKU

16 Milyon Araç Kaskosuz

Trafikte araç sayısı 20 milyon 800 bini geçerken kaskolu araç sayısı ise sadece 4.4 milyon adet. Üstelik geçen yıla göre yeni poliçe yaptıranların sayısı ise yüzde 0.2 azaldı.

DEVAMINI OKU

Selde Risk Çok Büyük, Alınan Primler Yetersiz

Türkiye çok sık sel felaketi yaşanan bir ülke. Son yıllarda yaşanan iklim değişiklikleri, dünyada olduğu gibi Türkiye’de de iklim kaynaklı doğal afetlerin sayısında ve şiddetinde artışa yol açıyor.

DEVAMINI OKU

Araçların Vergilendirme Sistemi Değişti

Resmi Gazete'de yayımlanan son düzenleme ile araçlar sadece motor hacmine göre vergilendirilmeyecek.

DEVAMINI OKU