SEKTÖR HABERLERİ

Trafik Sigortası Primlerine İlişkin Genelge

Trafik primlerinde uygulama 12 Nisan’da başlayacak ve bu tarihten itibaren yapılan poliçeler için geçerli olacak. Geriye dönük iptal ve iade işlemi olmayacak.

DEVAMINI OKU

Karayolu Yolcu Taşımacılığı Zorunlu Koltuk Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları

Karayolu yolcu taşımacılığı zorunlu koltuk ferdi kaza sigortası genel şartları nelerdir?

DEVAMINI OKU

Trafik Sigortalarına ‘Tavan Fiyat’ Geliyor!

Şimşek, uygulama ile otomobillerde zorunlu trafik sigorta primlerinde ortalama yüzde 30’luk indirim sağlanacağını, trafiğe yeni çıkacak otomobillerde ise mevcut primlere göre ortalama indirimin yüzde 40’ı bulacağını bildirdi.

DEVAMINI OKU

Montaj Sigortası Nedir? Kapsamları Nelerdir?

Montaj faaliyetlerinin başlangıcından bitimine kadar geçen süre içinde, montaj faaliyetlerine özgü ani ve beklenmedik sebeplerle ortaya çıkacak hasarların yanı sıra, doğal afetler (deprem, sel, seylap, toprak kayması, fırtına), yangın, yıldırım, infilak ve hırsızlık riskleridir.

DEVAMINI OKU

Kredi Kartı Sigortası

Beklenmedik bir durum sonucu ekonomik zorluklar söz konusu olduğunda, işsizlik durumunda, siz yeni bir iş buluncaya ya da işinizin başına dönünceye kadar geçecek sürede kredi kartı borçlarınızın ödenmesine destek olur.

DEVAMINI OKU

Siber Risklere Karşı AIG Koruması

AIG Sigorta tarafından Türkiye pazarına sunulan CyberEdge Veri Koruma Sigortası, elektronik veriler, ağ güvenliği, idari yükümlülükler ve kurumsal itibar gibi pek çok alanda siber tehditlerin yaratacağı kayıplara karşı şirketleri koruma altına alıyor.

DEVAMINI OKU

Market Paket Sigortası Nedir? Teminatları Nelerdir?

Bakkal, market, süpermarket, büyük mağaza, hipermarket, grosmarket, et, balık ve tavuk ürünleri atış yerleri bu sigorta ile tek bir poliçe altında en ekonomik çözümle güvence altına alınır.

DEVAMINI OKU

Tekne Sigortası Nedir? Teminatları Nelerdir?

Tekne sigortasının kapsamları, teminatları ve bilmeniz gerekenler

DEVAMINI OKU